Servis, údržba a montáže

Tak jako mnohá jiná zařízení, i technické zařízení budov je třeba udržovat a provádět pravidelný servis. Uvědomme si, že zařízení vzduchotechniky, klimatizace či topení jsou v provozu mnohdy 24 hodin denně a 365 dní v roce. Pouze udržovaná a odborně servisovaná zařízení Vám zajistí spolehlivý a ekonomický provoz.

Naše společnost provádí záruční i pozáruční servis veškerého technického zařízení budov vč. nadstandardních servisních zásahů. Provádíme též servis, kontroly a posudky námi nerealizovaných vzduchotechnických a klimatizačních systémů.

Jsme vybaveni kvalitním měřícím a servisním zařízením, s jehož pomocí jsme schopni včas identifikovat problém a předcházet závadám.

Servis vzduchotechniky a klimatizace zdaleka neobnáší pouze čištění a výměnu filtrů. Pokud využijete našich služeb, obdržíte přehledný podrobný rozpis prací, které budou na zařízení provedeny vč. četnosti těchto prací za rok. Takovýto rozpis je pak průběžně optimalizován na základě skutečných podmínek daného provozu a tak zákazník neplatí zbytečně za úkony, které nejsou pro spolehlivý provoz zařízení nezbytné.

Požádat o nabídku