Názory našich zákazníků

Přidat novou recenzi
Maximální přístup k zákazníkům. Máme od nich z loňska klimatizaci a teď bere i syn. Montážní parta dokonalost sama. Vše profesionální, po montáži všechno v pořádku. Já mohu jen doporučit. Veliká spokojenost. Pan Klika pomohl všechno navrhnout a doporučil systém, který je nejen dokonalý, ale i esteticky perfektní. Výrobky Toshiba jsou hodně top! Firma ví co dělá a dělá to perfektně.
Filip Sklenář
(Hořice)
S prací firmy ADK Klima jsme byli po všech stránkách velmi spokojeni. Již v samém úvodu nám zástupci firmy poskytli potřebné informace a předvedli jednotlivé druhy zařízení tak, abychom se mohli správně rozhodnout. Nakonec jsme zvolili vnitřní jednotky HAORI (multi-split systém se třemi vnitřními jednotkami v podkroví rodinného domku - viz foto realizace RD Malšovice) z důvodu jejich funkčnosti a ojedinělého designu. Díky profesionálnímu přístupu montérů, kteří nám na místě navrhli jednodušší řešení instalace, proběhla následná montáž a zkouška zařízení zcela bez problémů. Firmu ADK Klima můžeme všem s klidným svědomím doporučit. My sami počítáme s tím, že příští rok opětovně využijeme služeb této firmy také pro montáž klimatizace v přízemí našeho domu.
Martin Špráchal
(Hradec Králové)
Na společnost ADK Klima jsem dostal doporučení od známého, že se jedná o firmu, která patří mezi TOP dodavatele klimatizací. A doporučení nelhalo. Pan Klika - jednatel, si vyslechl mé požadavky, osobně přijel na zaměření /o víkendu, abych byl doma/ a vše se mnou probral. Velice podrobně si vše zaměřil a doporučil opravdu vynikající řešení. Vybral jsem s ním - Toshiba: MULTI - SPLIT a dovnitř HAS - HAORI. Jedná se o naprosto nadčasovou jednotku, která navíc filtruje vzduch. Tělo má látkový potah a v ceně jsou dva odstíny. Jinak lze vybrat ze široké škály, či si nechat ušít potah vlastní, takže naprosto zapadne do všech interiérů. Naklápěcí horizontální a vertikální lamely s tichým chodem jsou samozřejmostí. měl jsem strach, aby venkovní jednotka nerušila ráz domu. Pan Klika nechal jednotku přelakovat na odstín, který mám na prvcích na domě a montáž proběhla citlivě. Naprosto čistě a vše je ok. Jako když by tam byla už od počátku. Samotná montáž proběhla ve dvou dnech. První den dva montážníci vše osadí, udělají prostupy a druhý den je už jen dodělání, naplnění, oživení a zaškolení. Málo kdy se vidí tak pořádná firma. Instalace proběhla v ložnici a dětském pokoji. Stoprocentní úklid a při vrtání dva vysavače. Minimální nepořádek. Po instalaci vše zametené, setřené,.... prostě ukázková firma. Samotná montážní parta naprosto super. Profesionálové, disponující kvalitním nářadím. Firma si přivezla i naprosto dokonalou plošinu, takže žádné opírání žebříků o barák. Dům je v úzké ulici, tak jsem ani neomezoval sousedy. Samotná jednotka HAS - HAORI má i integrovaný Wi-Fi modul v ceně a jednoduše jde spárovat s app, jak android, tak i os /software by mohl umět více - třeba plánovací kalendář, ale to je software Toshiba a ne jejich, takže s tím nemají nic společného/ . Musím říci, že oproti levným klimatizacím jako je například Panasonic, atp je tohle super. Široká škála nastavení lamel, naprostá čistota filtrovaného vzduchu, a tichý chod řadí tuto třídu na vrchol. Jsem spokojený a mohu všem vřele doporučit tuto společnost. Je to přesně to, co za své peníze chcete. Příště se obrátím výhradně na ně.
Sklenář Pavel
(Lázně Bělohrad)
Firmu ADK Klima s.r.o. jsme si vybrali pro instalaci klimatizace v našem RD a byli jsme spokojeni s celkovým průběhem nákupu - od poradenství a volby mezistropní klimatizace až po realizaci včetně optimálního nastavení klimatizace.
Josef Brož
(Malšova Lhota)
Firma ADK Klima byla první, na kterou jsme se obrátili s požadavkem na vypracování nabídky na instalaci multi-split klimatizace v rodinném domku. Jednání proběhlo velmi operativně a tak rychle, že nebyl důvod hledat alternativní řešení. Samotná instalace proběhla zcela hladce a profesionálně bez větších zásahů do chodu domácnosti včetně udržování čistoty na pracovištích v průběhu instalace i úklidu po jejím dokončení. Firmu ADK Klima jsme vybrali mj. kvůli hodnocení zákazníků, proto přidávám i naše. S výběrem, přípravou, konzultacemi a zejména s rychlou a nekomplikovanou instalací jsme byli spokojeni (multi-split systém se dvěma vnitřními jednotkami v patře rodinného domku). Proto můžeme ADK Klima s klidným svědomím doporučit. Veselí
Vladimír Veselý
(Býšť)
Děkuji za instalaci klimatizace TOSHIBA Shorai Edge 3,5 kW do našeho domu.Dodání i montáž proběhly v pořádku a klimatizace spolehlivě topí i chladí. Tuto firmu mohu 100 ℅ doporučit pro výběr klimatizace. Odborná pomoc při výběru typu klimatizace, rychlá a bezproblémová montáž, tichá a kvalitní klimatizace.
Kosař
(Hradec Králové)
Firmu ADK Klima můžu všem doporučit. Výborná komunikace od začátku projektu až po současný stav - realizace topení ve starším RD domu. Zařízení Toshiba Split. Rychlost odbornost a výsledná spokojenost a to i se servisem.
Milan Kvašinský
(Černilov)
Musím uznat, že ADK Klima udělala profesionální práci při instalaci tepelného čerpadla. Kvalita provedení byla příkladná. Stroj pomohli nastavit. Vždy po sobě uklidili, byli flexibilní v čase prací. Děkuji Krčál
Krčál
(Srch)
ADK Klima s.r.o. doporučuji všem, co si potrpí na kvalitě, rychlosti montáže a to za rozumnou cenu.
Tomáš Pešek
ADK Klima s.r.o mohu jen doporučit ... kdo chce kvalitu a profesionalitu JSTE ZDE SPRÁVNĚ !! S panem Klikou (jednatelem ) jsem vybral klimatizaci pro Rodinný dům ve verzi Daiseikai od Toshiba -MultiSplit ( 5 vnitřních jednotek ) . Vše co bylo domluveno proběhlo bez odkladu a dle plánu . Montáž byla těžká/složitá a komplikovaná ... výsledek ? Perfektní !! Po cca 6. měsících jsem se poohlížel i po tepelném čerpadle ... opět jsem oslovil pana Kliku... výsledkem našeho jednání je úsměv na tváři a komfortní teplo v celém rodinné domě cca 250m2 u Hradce Králové . použito: Toshiba Estia 14KW + 300L nerez zásobník na teplou vodu. DĚKUJI ADK !!
Radim Daněk
(Libčany)
Vybrali jsme si ADK Klima. Vysoce profesionální přístup, objektivní posouzení řešení zavedení klimatizace do panelákového bytu. Celková příprava a realizace proběhla rychle, montáž byla kvalitní, bez problémů. Cenová nabídka velice dobrá, odpovídá kvaliktě zařízení a montáž WiFi bez problémů za přístupnou cenu.
Stanislav Filip
S touto firmou mám již několik zkušeností s montáží klimatizací, převážně Multisplit. Dodává jen kvalitní výrobce, a při výběrovém řízení vždy nejlepší poměr cena a kvalita. Rychlá nabídka, vše probíhalo dle domluvy, a hlavně nikde žádný nepořádek. Vše vyluxované a odvezené, žádná naplněná popelnice.
Marcel Vojtěch
Navržení řešení, celková komunikace, montáž (s precizním úklidem) klimatizace ve zdravotnickém zařízení proběhla na jedničku. Vřele doporučuji.
Kateřina Kratochvílová
(Pardubice)
Vybrali jsme si ADK Klima na montáž multi-split klimatizace do bytu. Vše proběhlo velice rychle, kvalitně a profesionálně. Skvělá komunikace před, během i po montáži. Samotná montáž proběhla přesně podle plánu, zaměstnanci se chovali velice profesionálně a snažili se o co největší čistotu. Náš první dojem, že se jedná o solidní firmu, které jde o kvalitu, se potvrdil. To vše za skvělou cenu, která nijak nevybočuje z konkurence. Můžeme pouze doporučit! 
Miloš Zubal
(Hradec Králové)
Perfektní zkušenost.... od poradenství, až po montáž.... mohu jen doporučit!
Jan Fuit
(Horní Dohalice)